Plakaty

Chcesz zamienić swoje mieszkanie w galerie sztuki? Może chcesz nadać charakter bezdusznym wnętrzom? Być może chcesz ożywić biurowe ściany? Dobrze trafiłeś! U nas możesz wydrukować swój plakat już w 1 sztuce nawet w formacie A2!

Plakaty, które znajdziesz w naszej ofercie są drukowane, na profesjonalnych maszynach cyfrowych. Do ich produkcji wybraliśmy papier o gramaturze aż 160g/m2, oraz w standardzie uszlachetniamy folią matową lub błyszczącą.

Każdy plakat wysyłamy w profesjonalnej, twardej tubie, aby mógł dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie.

Gotowe szablony

Zrób swój wymarzony plakat dosłownie w sekundy! Skorzystaj z gotowych darmowych profesjonalnych szablonów. Wystarczy zmienić zdjęcie i gotowe!

Dostępne formaty

format-a2
Plakat A2
od13 złszt.
Plakat na specjalnym papierze 160g/m2! Miej gwarancję, że nic nie będzie prześwitywać przez Twój projekt.
format-a3
Plakat A3
od9 złszt.
Plakat na specjalnym papierze 160g/m2! Miej gwarancję, że nic nie będzie prześwitywać przez Twój projekt.

Dzisiaj otrzymałem fotoksiążki. Bardzo dziękuje. Książkę zrobiłem w 15 minut w przeglądarce. Świetna jakość i dobra cena, tak trzymać. Tylko się nie zmieniajcie!

Bogusław Andrzejewskiprzyrodnik

Polecam, fotoksiążka super wykonana, jakość bardzo dobra, kontakt również bardzo dobry. Szybka realizacja i niska cena 🙂

Magdalena Mrzygłódfacebookowiczka

Rewelacyjny kontakt, realizacja nawet szybsza niż oczekiwałam, jakość doskonała, cena super - skorzystam jeszcze wielokrotnie  Dziękuję gorąco i do następnego wydruku 

Monika Rudnickaprzedsiębiorca